Учнівсько-батьківські збори

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

14 лютого на зустріч з учнями та батьками школи був запрошений дільничний офіцер поліції Лебединського відділення поліції капітан поліції Лісовицький В.М.

Під час зустрічі В’ячеслав Миколайович розповів присутнім про відповідальність за скоєння правопорушень; ознайомив з переліком правопорушень, за які передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх; звернув увагу на проблеми, які виникають через вживанням алкогольних та наркотичних речовин. Також відзначив, що незнання законів не звільняє від відповідальності. Окремо виділив питання про співвідношення прав та обов’язків дітей та їх батьків.

На збори був запрошений і  військовослужбовець військових сил України Лебединського військового комісаріату відділеня комплектування Березов І.О. Адже сьогодні тисячі учнів, а у майбутньому випускники, приймають для себе важливі рішення – ким стати і яке місце посісти в житті.

Під час зустрічі Ігор Олександрович  розповідав про проходження військової служби, чесне виконання військовослужбовцями громадянського обов’язку перед Батьківщиною.

Крім того учасникики заходу ознайомились з умовами проходження служби за контрактом, дізналися про пільги для військовослужбовців та правові норми, що регулюють проходження військової служби у Збройних силах України. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *