Святкування Нового року

Здрастуй, свято новорічне,

Свято сміху і зими,

На це свято запросили 

Школярів сьогодні ми!

Усі — і дорослі, і діти завжди з нетерпінням чекають новорічних свят та дива. 26 грудня учні початкових класів взяли участь у новорічному святі «Новорічний флешмоб», під час якого з новорічними героями казок грали у веселі ігри,танцювали та співали, а Дід Мороз та Снігуронька подякували дітям солодкими подарунками. 

27 грудня учні 5-7 класів взяли участь у конкурсно-розважальній програмі «Снігуронька року».  Учасниці  від кожного класу Дубровіна Анюта (6 клас), Карпенко Даря (6 клас) та Живодрова Аліна (7 клас) змагалися у п’яти конкурсах, а саме «Візитка», «Новорічна сніжинка», «Костюм Снігуроньки», «Новорічна сценка», «Талант». Конкурсантки продемонстрували глядачам свої новорічні історії, креативні сніжинки, неймовірні сукні та пісні. За підсумками конкурсів було обрано Снігуроньку року — Дубровіну Анюту та нагороджено всіх учасниць грамотами та цінними подарунками. На святі лунали новорічні мелодії, веселі хороводи та ігри, за які учні отримували солодкі призи від діда Мороза та Снігуроньки. 

 

 

Також, 27 грудня для учні 8-11 класів було проведено Новорічне свято старшокласників. В ході свята кожен класний колектив продемонстрував глядачам свої новорічні історії. Учні грали у веселі ігри, кружляли у хороводах і традиційно завершили свято дискотекою!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *