Святкували Новий рік

Усі — і дорослі, і діти завжди з нетерпінням чекають новорічних свят та дива. 26 грудня учні початкових класів взяли участь у новорічному святі «Казковий Новий рік», під час якого діти з новорічними героями казок грали у веселі ігри, танцювали та співали, а Дід Мороз та Снігуронька подякували учасникам свята солодкими подарунками.

 

27 грудня учні 5-8 класів взяли участь у конкурсно-розважальній програмі «Новорічна телепрограма». Кожен з класних колективів показав свої новорічні виступи з привітаннями, жартами та піснями. Ведучі свята Стегній Владислава та Костенко Вікторія проводили конкурси та хороводи, а Дід Мороз та Снігуронька нагородили учасників цукерками.

Учні старших класів взяли участь у новорічній конкурсно-розважальній програмі «Чарівний Новий рік». Класні колективи 9-11 класів представили новорічні міні-сценки та привітали всіх з Новим роком. Учні водили веселі хороводи, брали участь у конкурсах. З вітальми словом звернувся Дід Мороз та Снігуронька. Традиційно свято завершилося дискотекою.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *