Підвели підсумки конкурсу проектів

Ранок у школі розпочався загальношкільною лінійкою, якої з нетерпінням чекали учасники освітнього процесу, адже мали бути оголошені підсумки конкурсу проектів «Спортивно-ігровий майданчик моєї мрії». Почесними гостями на заході були депутати Лебединської міської ради Древаль О.А. та Карпенко О.В.

До присутніх звернулася директор школи Фролова Т.І., яка наголосила на важливості участі  та подальшої реалізації даного проекту, до якого долучилися не лише  учні закладу, а й батьки та педагоги. Голова журі заступник  директора з виховної роботи Кузьменко В.А. підвела підсумки  та оголосила переможців конкурсу, якими стали учениця 3 класу Кобиліна Вікторія (І місце), шестикласниця Карпенко Дар’я (ІІ місце), учениця 1 класу Лапіна Юлія (ІІ місце). Найактивнішим класним колективом було визнано першокласників, які представили найбільшу кількість робіт. Усі переможці нагороджені грамотами закладу та солодкими подарунками від присутніх на лінійці депутатів. Але не залишилися без уваги й інші учасники даного конкурсу, що також отримали солодощі.

Депутат Лебединської міської ради Древаль О.А. звернула увагу писутніх на актуальність даного проекту, адже облаштування майданчика на території закладу освіти дасть можливість створити умови для масового залучення дітей та учнівської молоді мікрорайону до регулярних занять фізичною культурою на свіжому повітрі та урізноманітнити своє дозвілля.

                               

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *