Про функціонування веб-сайту школи

ЛЕБЕДИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №3

ЛЕБЕДИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

42202 Сумська обл. м. Лебедин, пл. Зуєва, 12 тел. (05445) 2-40-69

e-mail: lebedynzosh3@ukr.net

 

НАКАЗ

03.09.2019 р.                                                                                 № 145-ОД

 

Про функціонування веб-сайту

школи

 

Відповідно до законів України «Про національну програму інформатизації», «Про доступ до публічної інформації», «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про внесення змін до Закону України  «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції»,постанов Кабінету Міністрів України від 04.01.2002  № 3/2002 «Про порядок оприлюднення в мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади», закону України «Про освіту» та з метою широкого інформування громадськості про діяльність школи, забезпечення принципу прозорості та доступності інформації про освіту

НАКАЗУЮ:

 1. Затвердити Положення про офіційний веб-сайт школи (додаток 1).
 2. Призначити головним адміністратором шкільного веб-сайту Грабко В.О.
 3. 3. Відповідальним особам забезпечити якісне функціонування офіційного веб-сайту та його систематичне інформаційне наповнення, постійно
 4. 4. Здійснювати систематичний контроль за станом наповнення сайту та оновленням інформації на ньому, постійно
 5. 5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор школи                                                           Т.І.Фролова

 

З наказом ознайомлені:

Таран С.М

Загребельна Т.В.

Грабко В.О.

Овчаренко А.О.

Положення про офіційний сайт

Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

Лебединської міської ради Сумської області у всесвітній мережі Інтернет.

Електронний інформаційний ресурс Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Лебединської міської ради Сумської області (надалі по тексту ЗОШ № 3) складає офіційний сайт школи

І. Загальні положення.

1.1 Офіційний сайт Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Лебединської міської ради Сумської області (далі ЗОШ №3) – це сукупність електронних документів, які висвітлюють достовірну інформацію про нормативні засади та основні напрями діяльності навчального закладу, об’єднаних однією електронною адресою та є його Інтернет-представництвом у всесвітній мережі Інтернет (далі мережа Інтернет)

1.2 Дане Положення визначає статус офіційного сайту ЗОШ №3 як інформаційного ресурсу про діяльність навчального закладу у мережі Інтернет та регламентує діяльність з його інформаційного наповнення.

1.3. Метою створення та функціонування офіційного сайту ЗОШ №3 є забезпечення пересічних громадян України достовірною інформацією про освітні послуги, які надаються навчальним закладом, специфіку його роботи, висвітлення його діяльності, широкого інформування громадськості про досягнення та перспективи розвитку навчального закладу, про нововведення у галузі освіти.

1.4.Призначення Веб-сайту ЗОШ №3:

 • представлення та популяризація діяльності ЗОШ №3 у світовій мережі Інтернет, як одного з загальноосвітніх закладів освіти в місті лебедин.
 • презентація навчально-виховного процесу, наукової діяльності, спортивних досягнень, організації дозвілля учнів, методичної та дослідно-експериментальної діяльності педагогічного колективу.
 • розширення взаємодії ЗОШ №3 з іншими навчальними закладами, науково-дослідними та іншими установами міста Лебедина та України.

ІІ. Адреса офіційного сайту навчального закладу та її використання

2.1. Адреса офіційного сайту навчального закладу у мережі Інтернет – http://www.lebedinzosh3.info

2.2. Забороняється використовувати адресу навчального закладу в цілях, що не пов’язані із діяльністю навчального закладу, з метою отримання прибутку, а також з порушенням законодавства України.

ІІІ. Інформаційне наповнення офіційного сайту та його механізми

3.1. Розділи (сторінки або складні розділи, що містять підрозділи) офіційного сайту ЗОШ №3 містять таку основну інформацію:
 нормативні документи, інформація про надання освітніх послуг та специфіка роботи ЗОШ №3 ;

Ø історія розвитку ЗОШ №3 (рік заснування, керівники навчального закладу, видатні події, пов’язані із життям навчального закладу, видатні випускники навчального закладу, досягнення педагогічного та учнівського колективів тощо);

Ø адміністрація ЗОШ №3;

Ø мережа ЗОШ № 3;

Øновини навчального закладу ЗОШ №3;

Øінформація про проведення зовнішнього незалежного оцінювання (нормативні документи, графік проведення ЗНО, особливості реєстрації, перелік необхідних документів для перепустки до пункту тестування тощо);

Øконтакти (юридична адреса ЗОШ №3, адреса електронної пошти);

3.2. З метою якісного інформаційного наповнення сайту створюється творча група зі складу представників педагогічного, учнівського та батьківського колективів.

3.3. Обов’язки щодо інформаційного наповнення розділів (сторінок) офіційного сайту колегіально розподіляються між членами творчої групи.

3.4. Розміщення інформації на офіційному сайті здійснюється адміністратором або відповідальними за інформаційне наповнення розділу (розділів) офіційного сайту навчального закладу, які призначаються наказом керівника навчального закладу.

3.6. Адміністратор та відповідальні за інформаційне наповнення розділу (розділів) офіційного сайту навчального закладу несуть відповідальність за зміст поданої інформації та своєчасність її оновлення.

3.7. На офіційному сайті навчального закладу може розміщуватися інформація тільки після її погодження з керівником навчального закладу або його заступниками.

3.8. Оновлення інформації на офіційному сайті навчального закладу здійснюється за необхідності, розділи, які висвітлюють поточну діяльність закладу, – не рідше 1 разу на тиждень.

ІV. Правила користування офіційним сайтом.

4.1. Офіційний сайт ЗОШ №3 є інформаційним ресурсом, відкритим для всіх користувачів мережі Інтернет без будь-яких статевих, вікових, расових, релігійних чи інших обмежень.

4.2. Забороняється :

1) знищення чи фальсифікація матеріалів, розміщених на сайті;

2) зловмисне перевантаження сайту на шкоду іншим користувачам. Відповідальність за ці та інші дії, що шкодять роботі веб-сайту, настає згідно з нормами чинного законодавства України.

V.Вимоги до матеріалів, що розміщуються на сайті

5.1 Матеріали, розміщені на сайті, повинні відповідати вимогам:

— інформація представлена державною мовою навчання;

— інформація має бути достовірною;

5.2 У матеріалах не повинно міститись :

— ненормативної лексики;

— відомостей, що принижують честь і гідність громадян;

— рекламних та інших матеріалів юридичних та фізичних осіб на платній основі.

5.3 Розміщення матеріалів на Веб-сайті ЗОШ №3 здійснюється за погодженням їх змісту з адміністрацією закладу.

VІ. Функціональні обов’язки осіб, відповідальних за оновлення, підтримку роботи та наповнення інформацією сайту.

6.1. Функціональні обов’язки відповідального за роботу сайту :

 • визначає та узгоджує з керівництвом ЗОШ №3 напрями розвитку веб-сайту;
 • забезпечує своєчасну підготовку матеріалів відносно оновлення, підтримки роботи та наповнення інформацією веб-сайту ЗОШ №3;
 • систематизує та здійснює загальну редакцію матеріалів, які будуть розміщені на сайті;
 • в установленому порядку звітує і представляє кінцеві результати роботи керівництву ЗОШ №3;
 • надає консультативну і методичну допомогу співробітникам закладу освіти стосовно питань розміщення їх матеріалів на сайті ЗОШ №3;
 • здійснює електронне оформлення інформації наданої для розміщення на сайті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *