Про проведення Тижня права

З 03.09.2019р. по 08.09.2019р.  у школі був проведений Тиждень права, приурочений до Дня знань, з метою підвищення рівня правової освіти школярів, проведення просвітницької роботи щодо тих прав, які гарантовано законом та можливостей їх реалізації, створення належних умов для набуття учнями правових знань у закладі освіти

Членами Комісії інформації та преси було випущено загальношкільну газету «Знай свої права, виконуй свої обов’язки». Класними керівниками та вчителями початкових класів проведено ряд тематичних виховних заходів. Вчителем правознавства О.М. Шиян були проведені уроки «Я маю право!» (9-11 клас). Шкільним практичним психологом проведено тренінг-гру «Закон і ми» з  учнями 10 класу. У шкільній бібліотеці була оформлена виставка науково-публіцистичної літератури «Соціально-правовий захист».

Виховні заходи, проведені протягом тижня, були спрямовані на пропаганду правових знань, підвищення рівня правової освіти школярів та педагогічних працівників, профілактику злочинності та правопорушень серед учнів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *