Про організацію дистанційної форми навчання та виховання у закладі освіти в період воєнного стану

ЛЕБЕДИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №3

ЛЕБЕДИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

42202 Сумська обл. м. Лебедин, пл. Зуєва, 12 тел. (05445) 3-96-31

e-mail: lebedynzosh3@ukr.net

 

 НАКАЗ

 

28.03.2022 р.                                                     № 41-ОД

 

Про організацію дистанційної форми

навчання та виховання

у закладі освіти в період воєнного стану

 

Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», у зв’язку із вторгненням військ РФ на територію України та веденням бойових дій на території України та області, Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної освіти в Лебединському закладі загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів №3 (затвердженого рішенням педагогічної ради, протокол №1 від 31.08.2021 р.), з метою збереження життя та здоров’я учасників навчального процесу та змістовної організації освітнього процесу у закладі освіти

 

НАКАЗУЮ:

  1. Перевести учнів  1-12 класів на дистанційну форму навчання та виховання з 01.04.2022 р.
  2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи:

2.1.  Організувати впровадження технологій дистанційного  навчання в закладі освіти для учнів 1-12 класів з використанням навчальної інформації, розміщеної на сайті Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 http://lebedinzosh3.info в розділі «Навчальна діяльність», рубрика «Дистанційне навчання» та в соціальній мережі Viber.

2.2. Забезпечити виконання освітніх програм, навчальних програм та навчального плану за рахунок ущільнення навчального матеріалу, організації самостійної навчальної діяльності учнів, додаткових консультацій з використанням технологій дистанційного навчання тощо та внести відповідні зміни до календарно-тематичного планування з предметів інваріантної та варіативної складової навчального плану закладу освіти для забезпечення якісного виконання програм без урахування показників з кількості днів.

  1. Педагогічним працівникам:

3.1. Здійснювати освітній процес на електронній освітній платформі   «Моя школа».

3.2. Проводити уроки з використанням додатку Google Meet відповідно до нового розкладу.

3.3 Здійснювати поточну  координацію  роботи  з учнями    щодо виконання та перевірки домашніх завдань, різних видів контролю на електронних поштах учителів, що розміщені на сайті закладу освіти у розділі «Навчальна діяльність», рубрика «Дистанційне навчання», з широким використанням додатків Google: Google Forms (Форми), Google Slides (Презентації), Google Сlassroom, Youtube, Google Translate,   Google Calendar;  соціальних мереж Viber, Messenger та матеріалів освітнього проекту «На Урок».

3.4. Використовувати для групової чи індивідуальної роботи онлайн-ресурси,   насамперед сайт і застосунок «Всеукраїнська школа онлайн», де розміщено всі навчальні матеріали для учнів 5-11 класів. Міжнародна українська школа МОН також підготувала програми самостійної роботи, де розміщено посилання на електронні підручники та дидактичні/мультимедійні матеріали.  Програми самостійної роботи упорядковано по класах і предметах.

3.5. Здійснювати координацію роботи з учнями під час дистанційного навчання та забезпечувати зворотній зв’язок з батьками дітей.

3.6. Організувати дистанційну форму освітнього процесу шляхом підготовки презентаційних матеріалів та провести роботу з батьками щодо користування інформаційними сайтами освіти, на яких розміщені матеріали відповідної тематики.

  1. Шкільному практичному психологу:

4.1. Забезпечити проведення «психологічних хвилинок»,  спрямованих на налаштування учнів на уроки, стабілізацію їх психоемоційного стану.

Згідно навчального розкладу.

4.2. Провести в дистанційному форматі з педагогами практикуми, тренінги щодо ознайомлення вчителів з методиками розпізнавання та подолання психологічних, емоційних труднощів дітей, підвищення їх мотивації до навчання.

З 28.03 по 31.03. 2022 рр.

 

  1. 5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор                Тетяна ФРОЛОВА