Відбувся захід До дня пам’яті жертв голодоморів

Кожен народ має свої традиції, історію, пам’ять. Минуло багато років від часу тієї страшної трагедії Голодомору 1932-1933 років. Ця тема не може бути байдужою для кожного з нас. Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років.

Кажуть, що час лікує душевні рани. Але рану в серці України, пов’язану з Голодомором 1932-1933 років, загоїти неможливо. Вона завжди нагадуватиме про те, як у людей відбирали хліб, забирали все, чим можна було підтримувати життя.

З метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу у школі проведено ряд тематичних виховних заходів.

Класними керівниками було проведено тематичні виховні години, уроки пам’яті жертв голодомору. Для учнів 9 класу вчителем історії Шиян О.М. проведено виховний захід «Людської пам’яті мости». Учні переглянули документальні фільми, ознайомилися з фактами тих подій та спогадами очевидців та прослухали віршовані рядки про Голодомор, які торкнулися душі кожного присутнього. Учнівська молодь прониклася зачитаними віршованими рядками та прозовим текстом  у виконанні учнів 10-11 класу. Розуміння, співчуття свідчать про те, що підростаюче покоління усвідомлює весь страх тих подій.

Хвилиною мовчання та горінням свічок згадали закатованих голодом жертв геноциду Українського народу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *