Пролунав останній дзвоник

31 травня останній дзвоник  пролунав для школярів Лебединської ЗОШ І-ІІІ ст. №3. Для більшості дзвоник сповістив про початок літніх канікул, а декому нагадав про те, що настала хвилююча мить прощання зі шкільною родиною.

Директор школи Т.І. Фролова привітала всіх присутніх з закінченням навчального року, нагородила учнів похвальними листами, грамотами за активну участь у громадському та спортивному житті школи.

Гостями на урочистій лінійці були міський голова О.М. Бакликов, методист міського відділу освіти  Л.В. Капуста, депутат міської ради та голова батьківського комітету школи О.В. Карпенко, які привітали учнів із завершенням навчального року й побажали випускникам сміливо йти у доросле життя, висловили щиру подяку дирекції й педагогічному колективу школи за виховання справжніх українців, за якими майбутнє не тільки нашого міста, а й усієї країни.

Традиційно свято останнього дзвоника супроводжувалося виступами талановитих школярів. Наймолодші учні школи поетично привітали одинадцятикласників та побажали їм щасливої життєвої дороги, а казкові герої привітали першокласників цінними подарунками. Зі словами вдячності від імені учнів 11 класу до вчителів, батьків, школярів звернулися всі випускники. Хвилюючим моментом свята став вальс випускників, який нікого не залишив байдужим. Також для всіх присутніх випускники підготували сюрприз – сучасний танок.

Про закінчення 2018-2019 н. р. радісно сповістив учнів школи дзвінок, який подали одинадцятикласни Міронов Роман та першокласниця Тимошенко Аріна. Під бурхливі оплески випускники пішли на свій останній урок у стінах рідної школи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *