Пройшов День цивільного захисту

Відповідно до наказу відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради №92-ОД від 02.05.2019 р. «Про проведення Дня ЦЗ у закладах загальної середньої освіти міста», наказу школи №61 від 03.05.2019 р. «Про проведення Дня ЦЗ у  закладі освіти» та з метою поглиблення учнями теоретичних знань, набуття практичних умінь та їх відпрацювання в умовах екстремальних ситуацій у навчальному закладі 20 травня був проведений День ЦЗ.

Основною метою Дня ЦЗ  було:

–  відпрацювання дій педагогічного і учнівського колективів на випадок надзвичайних ситуацій та удосконалення теоретичних знань і практичних умінь і навичок з ЦЗ, досягнення узгодження  в роботі керівного складу, постійного складу формувань як об’єктів цивільного захисту в цілому щодо виконання заходів запобігання і реагування на НС техногенного, воєнного  та природного характеру, запобігання загрозам терористичного характеру.

Протягом дня у школі було заплановано та проведено ряд заходів. Розпочався день з проведення загальношкільної лінійки для учнів 2-11 класів  «День цивільного захисту в школі», в рамках якої представники учнівського самоврядування інформували присутніх про завдання служб ЦЗ, про алгоритм дій на випадок надзвичайних ситуацій. Для учнів школи виступила агітбригада юних пожежників «Лайт».

На першому уроці у всіх класах були проведені тематичні заходи, присвячені Дню ЦЗ. У 1-4 класах вчителями проведена  інформаційна сторінка «Коли сам удома».

В учнівських колективах 5-11 класів класними керівниками були проведенні наступні  класні години для учнів:

–  урок-подорож «Хай знає дитина кожна ­– жартувать з вогнем не можна»  (5 кл., класний керівник Пархоменко О.В.);

  • виховна година «Правила поведінки у природі. Надзвичайні ситуації» (6 кл., класний керівник Тонченко О.М.);
  • вікторина «Багато знати – вміло діяти» (7 кл., класний керівник Хоруженко Н.В.);
  • урок-застереженння «Подбай про свою безпеку» (8 кл., класний керівник Щербак І.І);
  • класна година «Особливості індивідуального захисту під час надзвичайних ситуацій» (9 кл., класний керівник Капран Л.О.);
  • тренінгове заняття «Правила надання першої допомоги в надзвичайних ситуаціях» (10 кл., класний керівник Стрельник С.М.).

Протягом дня учні мали змогу переглянути виставку науково-публіцистичної літератури у шкільній бібліотеці на тему «Безпечне довкілля» (Абрамова А.В.), випущено стінгазету «Допомогти! Врятувати! Запобігти!», «Твоя безпека у твоїх руках» (педагог-організатор Грабко В.О.) та проведено конкурс малюнків «Знай та умій» (вчитель образотворчого мистецтва Ольсєвіч В.В.), переможців було нагороджено на лінійці.

За сигналом ЦЗ «Увага всім!» проведено навчальну екстренну евакуацію школярів у разі виникнення пожежі.

На стадіоні школи була проведена комбінована естафета «Вмілі рятувальники» між учнями 9 та 10 класів з елементами виконання нормативів та надання першої медичної допомоги  (вчителі фізичної культури     Довгополик О.А., Фурдило Б.М.)

При проведенні заходів було забезпечено дотримання вимог правил безпеки та збереження життя і здоров’я учнів та працівників школи. Учні почерпнули багато життєвонеобхідної інформації, яка може знадобитися в небезпечних ситуаціях та допоможе врятувати, зберегти життя і здоров’я людини.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *