Олімпійський тиждень у школі

Уже традиційно у вересні проходить Олімпійський тиждень та День фізичної культури і спорту. Протягом тижня були проведені спортивно-масові та виховні заходи.

9 вересня була проведена загальношкільна лінійка «Історія виникнення Олімпійських ігор». Учні 10 класу Дорошенко Вікторія, Костенко Вікторія та Тонацька Юлія розповіли присутнім про виникнення олімпійського руху, символи, види спорту, відомих олімпійців України. Заступник директора з ВР Загребельна Т.В. ознайомила присутніх із планом проведення Олімпійського тижня у школі.

     

Кожного дня членами Шкільного парламенту проводились ранкова зарядка для учнів, адже вона потрібна кожній людині, аби після сну організм підготувати до праці.

      

Комісією Інформації та преси було випущено стінгазету «Олімпійські ігри — символ миру і дружби». Змагання з футболу були проведені для команд учнів 6 та 7 класів та команд учнів 8 та 9 класів (вчитель Фурдило Б.М.). Змагання з волейболу були проведені для учнів 10 класу (вчитель Фурдило Б.М.).  Переможці будуть нагороджені грамотами на загальношкільній лінійці.

13 вересня шкільна команда взяла участь у міському святі та проведенні  змагань за програмою Дня  фізичної культури і спорту у центрі міста. Учні школи здобули такі перемоги: учениця 4 класу Батютенко Марина перемогла у змаганнях з легкоатлетичного бігу 400 м., вікова група 2010 р.н. і молодші, учениця 6 класу Юдкевич Крістіна посіла ІІІ місце у змаганнях з легкоатлетичного бігу 400 м., вікова група 2008-2009 р.н., учениця 11 класу Сагдієва Єлизавета зайняла ІІ місце з легкоатлетичного бігу 400м., вікова група 2003-2002 р.н. 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *