Незабутня подорож до Києва

Для кожної людини шкільні роки – незабутні. Із плином часу в пам’яті залишаються найяскравіші спогади і, зазвичай, це не контрольні роботи, не правила й диктанти, а цікаві мандрівки.

Однією з таких дивовижних подорожей, яка не залишила байдужим жодного з її учасників, стала поїздка учнів шкіл міста до міста Києва, яку організував Благодійний фонд Івана Григоровича Лозового.

Київ – одне з найбільших світових міст з багатющою історією і традиціями. Це місто приваблює туристів з усього світу завдяки дивовижній історії, архітектурі, пам’яткам.

Учасниками екскурсії стали п’ять  учнів нашої школи – переможці конкурсу «Туристична емблема мого міста», а  саме Карпенко Дар’я (6 клас), Тернівська Сніжана (6 клас), Стаднік Катерина (8 клас) та відмінники навчання, переможці олімпіад і різноманітних конкурсів – учні 9 класу Орєхов Станіслав і Котенко Володимир.

У перший день екскурсії діти відвідали «Зимову країну» на ВДНХ. Дитячі атракціони, ярмарка солодощів, виставка-ярмарка іграшок та сувенірів, різдвяна фотозона та унікальні ілюмінації створили новорічний настрій. Це місце зачарувало своєю красою та атмосферою новорічного свята. Учні прогулялись по Майдану Незалежності, Софіївській площі, де мали змогу помилуватись головною Новорічною ялинкою країни та купити на згадку сувеніри на різдвяному ярмарку.

 

 

 

Другий день розпочався з екскурсії до Музею води. Учні побачили дуже гарне приміщення музею, дізналися про важливість води в нашому житті, спустилися ліфтом до підземних вод, дізналися як відбувається водопостачання міста Києва, кожен спробував виготовити великі мильні бульбашки та помилуватися рідкісними рибками у величезному акваріумі.

Прогулюючись по Набережній та Поштовій площах, діти відвідали Музей фотоілюзій, в якому зробили багато незвичайних фотографій.

 

 

Після обіду школярі відвідали океанаріум «Морська казка», де занурились у підводний світ. Кожна зала океанаріуму оформлена тематично. Це і потонула на дні шхуна, скляний тунель, зала з великим акваріумом для акул та найцікавіше – відкритий бассейн. Діти з великим захватом спостерігали за життям у підводному світі, а саме за плавними рухами рибок із дивовижними назвами, різнокольоровими коралами, незграбними крабами та омарами, за поважною черепахою, акулами, медузами, муренами, морськими кониками, креветками. Під час перебування дітей у місті їх супроводжувала гід.

Радісні, щасливі, сповнені вражень та позитивних емоцій діти повернулися додому. Педагогічний колектив школи, батьківський комітет, учні висловлюють подяку Благодійному фонду Івана Григоровича Лозового та засновнику фонду Івану Івановичу Лозовому.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *