Наближаємо Перемогу. Фоточелендж до Дня Позашкілля

Навчання та шкільна рутина не тільки сприяють розвитку  молодого покоління та усвідомленню його значимості у розбудові держави, а й допомагають йому адаптуватися до нових реалій під час повномасштабної війни росії проти України. Учні та їх батьки, усі  працівники  школи як свідомі та активні громадяни  долучаються до волонтерства  й допомоги військовим, що є вагомим внеском у захист нашої Батьківщини.

Ще до запровадження дистанційного навчання наш заклад освіти взяв на себе місію – допомагати фронту. У школі періодично організовується пункт збору продуктів харчування та необхідних речей для військових, у шкільній їдальні  готують гарячі страви для бійців територіальної оборони.

Під час літніх канікул було організовано плетіння маскувальних сіток. Замовлені 10 метрів сітки наші «павучки» заплели за декілька днів. Спочатку зібрали  речі з тканини необхідних  кольорів:  зеленого, коричневого, сірого та чорного. Далі перебирали, сортували, різали на смужки, а потім у спортивному залі та фоє школи порізані смужки ми заплітали у сітку.  Прив’язували край, фіксували  і  між  ланками переплітали  таким чином, щоб було густо, але ­був і просвіт. Це важка та відповідальна робота, адже усі розуміли, що від якості та щільності цих сіток залежить  життя  наших захисників. Кожен хотів бути корисним, зробити свій внесок, допомогти військовим. Результат злагодженої роботи, маскувальні сітки, склали і відправили воїнам ЗСУ  разом з листом-підтримки та солодкими подарунками.

#Позашкілля_об‘єднує_Лідерів_Лідери_об’єднують_країну #челендждодняпозашкілля

Всі працювали з великою вірою у якнайшвидшу Перемогу!