З Днем захисника України

Складний для України час вимагає відродження та безперервної еволюції питань національного змісту і характеру. Адже перемогу в житті здобуває не сила рук і навіть не сила розуму, а сила духу. Важливо, щоб сучасні діти, юнацтво, мали розум, зігритий серцем, інтелект, не байдужий до долі народу, нації, батьківщини, щирі прагнення, здатні виплекати сонцелюбні пагони віри у вічні цінності та високі національні ідеали.

У передддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці  – у закладі освіти  в 2-11 класах було проведено Єдиний урок «Слава героям України!», метою якого стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх. На урок учні готували презентації, міні виступи, малювали малюнки, декламували вірші.

Із учнями 1 класу проведено спортивно-розважальний захід «Козацькі забави». Діти були об’єднані у дві команди, які змагалися у швидкості, спритності, кмітливості у конкурсах «Дозор», «Вершники», «Влучний стрілець», «Найвища вежа». За результатами журі, перемогла дружба.

 

В шкільній бібліотеці організовано тематичну виставку «Вони захищали свою землю», яка відображає героїчні сторінки вітчизняної історії.

Учні, хоч і заоочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України благополуччя і сил, здоров’я і щастя, мужності, стійкості, витримки. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає, хоч і оскаженіле часом, але нице перед силою Правди зло.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *