Зустріч з працівником поліції

28 листопада в Лебединській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулась зустріч з інспектором Лебединського ВП Криницькою Тетяною Олександрівною.  

Учні 8-10 класів школи уважно слухали розповідь працівника поліції про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Інспектор поліції надала змістовні відповіді на запитання, які виникали у учнів під час бесіди. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди поліцейська нагадала дітям і основні правила безпечної поведінки, розповіла про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути.

Організація бесід і зустрічей учнів  з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у школі, вона  дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її  в майбутньому.

Заступник директора з виховної роботи Загребельна Т.В. подякувала працівниці поліції за проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу та наголосила, що краще попередити будь яку неприємну ситуацію, а ніж потім її вирішувати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *