Засідання педагогічної ради

4 лютого в мультимедійному класі школи відбулось засідання педагогічної ради «Про інноваційної технології як засіб розвитку творчої особистості учня в умовах реформи освіти». Під час засідання заступник директора з НВР С.М. Таран розкрила основні теоретичні аспекти питання щодо впровадження інноваційних технологій в освітній процес та презентувала алгоритм створення ментальних карт.

Вчителі поділилися досвідом про хмарні технології навчання (вчитель інформатики О.В. Гавриленко), впровадження інноваційних технологій у початковій школі (вчитель початкових класів Г.І. Запорожець), про сучасні форми роботи, що сприяють розвитку обдарованості та використання інтерактивної дошки на уроках природничо-математичного циклу (вчителі О.М. Тонченко, О.В. Пархоменко), використання інноваційних технологій на уроках географії (Я.В. Селюков).

  

Цікаво та змістовно пройшла практична частина з елементами тренінгу «Створення ментальних карт як один із ефективних методів формування когнітивної компетенції учнів».

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *