До Дня Гідності та свободи

В ці дні ми знову згадуємо тих, хто підняв стяг боротьби за свободу під час Революції Гідності. Боротьби проти корупції. За НезалежністьУкраїни. За рух до тих ідеалів, що їх виборювало не одне покоління українців.

Героїчним і трагічним подіям Революції Гідності було присвячено літературно-музичний захід «Нескорена країна», що пройшов в міському клубі по вул. Кобижча для учнів 7-10 класів. Мета якого – донести до юного покоління об’єктивну інформацію про доленосні події, що відбувалися у листопаді 2013 – лютому 2014 роках.

Сцену клубу прикрашала інсталяція з автомобільних шин, військової каски та прапора України, як нагадування присутнім про дні протистояння на Майдані.

       

В ході заходу присутні мали змогу переглянути мультимедійну хроніку подій Революції Гідності та згадати Героїв Майдану.

Ведучі свята стали Григоренко Вероніка (9 клас) та Орєхов Станіслав (10 клас). урочисто і схвильовано звучали пісні від Приходько Лілії (11 клас), Григоренко Вероніки (9 клас), а «Молитва за Україну» у виконанні солістки МЦКД Олени Листопад не залишила байдужим жодного з глядачів. Вірші присвячені цим подіям подарували Білодід Владислава (7 клас) та Костенко Вікторія (10 клас).

 

На заході було оформлено літературну вітрину «Героям слава!», на якій представлені книги, що проникливо відтворюють усю палітру буремних подійта поєднані однією ідеєю – боротьбою за незалежність і свободу  України.

На закінчення зустрічі присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та  воїнів ООС, що загинули за світле майбутнє, хвилиною мовчання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *