День Європи

В Україні День Європи святкується щорічно кожної третьої суботи травня. У навчальному закладі протягом тижня були проведені наступні заходи. У 1 — 4 класах були організовані інформаційні п’ятихвилинки «В Європу разом» (вчителі початкових класів). В класних колективах проведено тематичні виховні години, а саме у 5 класі пройшла година спілкування «Україна – серце Європи» (класний керівник Пархоменко О.В.), у 6 класі відбулась година спілкування «Україна – це Європа» (класний керівник Тонченко О.М.), у 7 класі – година спілкування «Знай про Європу більше» (класний керівник Хоруженко Н.В.), у 8 класі – вікторина «Ми подорожуємо Європою» (класний керівник  Щербак І.І.), у 9 класі – віртуальні подорожі столицями Європейських держав (класний керівник Капран Л.О.), для учнів 10 класу пройшла класна година «Україна – держава Європейська» (класний керівник Стрельник С.М.).

Крім того у шкільній бібліотеці  була організована виставка художньої та наукової літератури на тему «Україна – Європа: діалог крізь віки та кордони».

Учні нашої школи долучилися до міських заходів. Так, 15 травня учні 8-11 класів мали змогу відвідати Всеукраїнський відкритий онлайн-урок «Європа починається з тебе». Також команда школи у складі Даш Вікторії, Орєхова Станіслава, Сіробаби Сергія, Гресь Вікторії, Спесивої Аліни, Жука Олександра та Гордієнка Михайла взяли участь у міжшкільному фут-квесті, присвяченому Дню Європи. Об’єднавшись з представниками школи №4 отримали перемогу в змаганні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *