Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я

У рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я в закладі освіти проведені  тематичні заходи з актуальних питань реалізації прав людини та її обов’язків, що стосуються здоров’я.  Так шкільним практичним психологом Овчаренко А.О. організовано проведення акцій «Кошик вітамінів» та «Дерево здоров’я» з учнями початкової ланки.

            

Учні 7 класу взяли участь у тренінговому занятті «Ми за здоровий спосіб життя!». Учасникам тренінгу було надано інформацію про здоров’я, здоровий спосіб життя та фактори, що впливають на формування здоров’я. На занятті панувала комфортна атмосфера. Учні виготовили  та презентували малюнки, на яких зобразили, що для них є здоров’я.

    

З учнями старшої школи було проведено анкетування «За здоровий спосіб життя».

    

Учні 2 класу разом із медичною сестрою школи Оголь Л.М. розширили уявлення про предмети особистої гігієни, про режим дня, про охайність та чистоту, пригадали правила догляду за руками під час години спілкування «Здоров’я стежкку сам я прокладу».

   

У центрі уваги громадського здоров’я є не тільки поліпшення здоров’я та якості життя шляхом профілактики й лікування захворювань, а й безпека життя. Учні 9 класу з вчителем основ здоров’я Пархоменко О.В.  переглянули відеоролики «Правила для велосипедистів» та дали відповіді на питання віктрини.

    

Пригадали корисні звички, які допомагають зміцнити  здоров’я, берегти його як найцінніший скарб під час проведення усного журналу «Народні традиції здорового способу життя»у 6 класі.

      

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *