Випускний 2019

Ось і настав цей день – день прощання зі школою. Попереду незвідана даль.  Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежка у шкільному дворі, мамина усмішка зі сльозою на щоці… Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є святішого і дорожчого?

27 червня вся шкільна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора. Директор школи Фролова Т.І. зачитує наказ про випуск учнів із школи та вручає атестати. Урочисто привітав випускників міський голова Бакликов О.М., заступник міського голови Кірєєва О.В. Із напутнім словом до випускників, батьків та вчителів звернулася завідувач міським методичним кабінетом відділу освіти Ковтуненко Л.В. Зворушливі і щирі слова прозвучали від першої вчительки Запорожець Г.І., класного керівника Ярошенко Л.В.

По-особливому виступили найменші учні школи, розповідаючи вірші про кожного з випускників. Слово відповіді взяли одинадцятикласники. Звучали слова подяки вчителям, батькам, мрії про майбутнє. Хвилюючим був цей день не лише у дітей. Не менше хвилювалися і їхні батьки. З теплими словами збернулась до випускників Міронова Н.В. За добрим народним звичаєм, благословили вони своїх дітей короваєм.

На святковому вечорі лунали музичні вітання від Лапіної Ю., Кушнірчук М., Курлейко А., Костенко В., Приходько Л.  Випускники кружляють у прощальному вальсі, в якому поринають у спогади, мрії, сподівання, відчувають радість, смуток та світлу печаль…

Чимось школа в цей день схожа на осіннє дерево, від якого відриваються і відлітають назавжди 14 яскравих, неповторних листочків. Що чекає їх в майбутньому? Як складеться їхня доля?

Дорогі випускники! Запам’ятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівань. Не забувайте, що навчалися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі школи, котра дала вам путівку в життя.

Щасливої вам дороги!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *